Specializujeme se na prodej pomocných pohonů pro manuální i automatické převodovky nákladních vozidel. Vyberte si profesionální pomocné pohony od společnosti HSP Partners.

Široký sortiment produktů a jejich provedení.

Velký výběr převodových poměrů.

Vysoká kvalita dle norem ISO.

Krátké dodací lhůty.

Pomocné pohony PTO - HSPPartners
 

Pomocné pohony pro manuální i automatické převodovky

Pomocné pohony neboli PTO (Power take-off) slouží k přenosu hnací síly z převodovky vozidla na další technická zařízení. Těmi mohou být hydromotory, kardany nebo hydraulická čerpadla. Tato zařízení slouží k pohonu přídavných strojních nástaveb, kterými jsou natahovače kontejnerů, hydraulické nákladní jeřáby, pracovní plošin, sklápěcí zařízení či hydraulické nakladače.

Společnost HSP Partners je autorizovaným dodavatelem pomocných pohonů pro nákladní automobily RENAULT, DAF, VOLVO, TATRA, IVECO, MAN, SCANIA, MERCEDES a další značky. Vyberte si z naší široké nabídky, prohlédněte si náš sortiment.

Nejprodávanější PTO:

Všechny pomocné pohony splňují normy kvality ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.

Široká nabídka pomocných pohonů

Poskytujeme široký výběr PTO pro automatické i manuální převodovky. Nabízíme pomocné pohony pro instalaci na boční i zadní stranu převodovky. Díky tomu u každého nákladního automobilu dokonale přizpůsobíte instalaci pomocného pohonu.

„Hledáš ten spárvný pohon pro nákladní auto? Prohledni si naši nabídku!“

Jak vybrat pomocné pohony?

Nevíte jaké PTO zvolit? Nejste si jistí, zda pomocný pohon je dostačující pro váš kroutící moment? Nevíte, jak technicky vyřešit spínání a řazení PTO? Kontaktujte nás, rádi pomůžeme s výběrem pomocného pohonu přesně na míru vašim strojním zařízením.

„Využij prodej profesionálních pomocných pohonů, kontaktuj HSP Partners Krnov! Pomocné pohony dodáváme po celé České republice.“

ZOBRAZIT FILTR
0 produktů v nabídce
  • Typ převodovky
  • Model převodovky
  • Převodový poměr
V nabídce je 0 produktů Vyfiltrujte si ty, které vás zajímají